Stomatolodzy Kraków

Kraków to miasto kultury, w którym znajduje się wiele zabytków, muzeów i galerii. Jest tu wiele teatrów i wydarzeń artystycznych. Turyści przyjeżdżają do Krakowa przez cały rok.

W okresie letnim warto odwiedzić Kraków w celach turystycznych lub biznesowych. Jeśli podczas wizyty w naszym mieście potrzebujesz nagłego dentysty w Krakowie, powinieneś wiedzieć, że w Krakowie znajduje się Klinika Stomatologiczna Denta-Med – stomatolodzy Kraków.

Denta-med zajmuje się nie tylko leczeniem, ale również dba o profilaktykę. W naszej klinice wykonujemy również zabiegi higieniczne – czyszczenie zębów, piaskowanie czy wybielanie zębów. Najlepszym sposobem na utrzymanie zdrowych zębów jest okresowe profesjonalne czyszczenie zębów z usuwaniem kamienia nazębnego i innych przebarwień z powierzchni. Po upływie określonego czasu konieczna jest konsultacja z dentystą – pozwoli to zapobiec rozwojowi zaawansowanej próchnicy, zapalenia dziąseł i innych chorób jamy ustnej.

Od wielu lat zajmujemy się leczeniem pacjentów z całej Polski i Europy.

Mamy duże doświadczenie w pracy z pacjentami zagranicznymi i wiemy, że często mają oni zupełnie inne potrzeby niż pacjenci polscy. Dlatego też kładziemy tak duży nacisk na to, aby być dostępnym dla każdego, kto potrzebuje nagłej pomocy stomatologicznej w Krakowie – niezależnie od wieku czy narodowości.

Nasza klinika oferuje usługi stomatologiczne w nagłych wypadkach o każdej porze dnia i nocy, każdego dnia w roku, również w weekendy i święta!

Stomatolog w Krakowie – to także świetna lokalizacja, a także doświadczony zespół lekarzy i asystentek, którzy szybko i sprawnie zadbają o Twoje zęby.

Oferta kliniki obejmuje wszystkie metody leczenia stomatologicznego, w tym endodoncję, periodontologię i protetykę. Najnowsze technologie stosowane w klinice umożliwiają wykonywanie wielu zabiegów bezboleśnie i z minimalną ingerencją w twarde tkanki zęba.

Nasi stomatolodzy uzyskują kwalifikacje do wykonywania tych zadań w wyniku specjalnego szkolenia, które obejmuje pięcioletni program uniwersytecki po ukończeniu szkoły średniej.